LSKL II vaikinų grupė: turėsime naujus čempionus

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionate net dvi staigmenos: į didįjį finalą nepateko nei 2016 metų čempionai Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai, nei šio sezono reguliariojo čempionato nugalėtojai Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai.

Šios abi ekipos suklupo savo žiūrovų akivaizdoje pusfinalio kovose.

VGTU namuose rezultatu 69:84 (17:24, 15:24, 24:23, 13:13) pralaimėjo Vilniaus universitetui (VU). MRU krepšininkai po labai įtemptos kovos paskutinę sekundę rezultatu 77:78 (21:17, 23:17, 16:24, 17:20) nusileido ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui (ISM).

Taigi, šiemet turėsime naujus LSKL II vaikinų grupės čempionus: balandžio 12 dieną (trečiadienį) 19 val. MRU sporto salėje (Ateities 20, Vilnius) dėl aukso medalių kovos ISM ir VU krepšininkai, o dėl trečiosios vietos nuo 17 val. kovos MRU ir VGTU.

Šaltinis: www.lskl.lt