2017.04.08 suagusiuju svarsciu kilnojimo cempionatas

Šį šeštadienį Jonavoje įvyko Lietuvos įvairių amžiaus grupių svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Medicinos fakulteto rezistentas Giedrius Vaitukaitis. Kilnodamas dvipūdę svorio kategorijoje iki 85 kg, Giedrius pelnė bronzinį apdovanojimą.

Medalį ant kaklo užsikabino ir Gamtos mokslų fakulteto alumnas Dangiras Lukošius, kuris svorio kategorijoje iki 105 kg aplenkė eilę stiprių atletų ir iškovojo šio čempionato sidabrą. Kitą sidabrinį medalį Dangiras pelnė estafetės rungtyje.

Jaunimo grupėje sėkmingiausiai startavo Ekonomikos fakulteto pirmakursis Eimantas Semėnas, kuris buvo nepralenkiamas svorio kategorijoje iki 85 kg. Šalia pergalės, Eimantas pelnė ir sidabro medalį estafetės rungtyje.

Sveikinimai keliauja visiems stipriausiems VU atletams!