sambo 2017.04.02

Balandžio 1-2 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos SAMBO čempionatas, kuriame dalyvavo per 200 sportininkų iš visos Lietuvos. Vilniaus Universiteto studentai taip pat sėkmingai pasirodė ir pelnė 6 įvairios prabos medalius.

Čempionu svorio kategorijoje iki 74 kg tapo Rokas Cvirka ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos čempionate.

Vicečempionu svorio kategorijoje iki 90 kg tapo Manvydas Sokolovas, kuris nežymiai nusileido tik pirmųjų Europos žaidinių, Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkui Radvilui Matukui.

Garbingas trečiąsias vietas iškovojo Jonas Paukštis svorio kategorijoje 100+ kg, Rytis Kazakevičius svorio kategorijoje -100 kg, Povilas Gruodis svorio kategorijoje -90 kg bei Eglė Kungytė svorio kategorijoje -80 kg.

Sveikiname nugalėtojus!