Minint Pasaulinę Sveikatos dieną, buvo surengtos kasmetinės tarpfakultetinės lengvosios atletikos varžybos Rektoriaus taurei laimėti. Nors saulė nelepino, bent sniego, kaip praėjusiais metais, nesulaukėme!

Šių metų varžybose trimfavo Matematikos ir informatikos fakultetas, surinkęs 56 taškus. Antrieji tapo ekonomistai su 79 taškais, o trečia vieta atiteko Medicinos fakulteto komandai (129 t.).

DSC 0307DSC 0398

Apžvelgiant individualius rezultatus kiekvienoje rungtyje, 100 m bėgime nugalėtojais tapo Karolina Strakovska, 12.28 s (Jungtinis Gyvybės mokslų centras) ir Mantas Rainys, 10.68 s (Matematikos ir informatikos fakultetas).

400 m moterų bėgime nugalėjo Medicinos fakulteto studentė Laura Kemeklytė (1.07,34). 800 m vyrų bėgime pirmasis finišavo Jaunius Strazdas, 2.08,68 (Filosofijos f.)

Kalbant apie šuolio į tolį rungtį, nugalėtojais tapo Neringa Gedaminskaitė (Komunikacijos f.), nušokusi 5.12 m, ir Ernestas Šostakas (MIF), įveikęs 5.76 m atstumą.

Estafetę (4x200 m) komandiškai nugalėjo visų varžybų nugalėtojai - MIF studentų komanda.

DSC 0320DSC 0417

Komandiniai rezultatai