Balandžio 7-8 dienomis Kaune, Garliavos sporto centre vyko XXIII-iasis Lietuvos Respublikos Aerobinės gimnastikos čempionatas.

Į varžybas atvyko 22-jų klubų komandos, taip pat svečiai iš Estijos, Švedijos ir Rusijos. Puikiai pasirodė ir VU aerobinės gimnastikos rinktinės sportininkai. Vyrų vieneto rungtyje pasirodęs Fizikos fakulteto studentas Edvinas Navakauskas pelnė IV-ąją vietą. Moterų trejeto rungtyje startavusios Paulina Launagaitė (EF), Augustė Riklikaitė (GMF) ir Joana Abramavičiūtė (EF) taipogi užėmė ketvirtąją vietą, nusileisdamos vos 0,05 balo prizininkėms.

Sveikiname komandą ir linkime sėkmės, ruošiantis Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatui!

2017.04.7 8 aerobikos cempionatas