komanda

Puikiomis emocijomis ir gražia kova vakar finišavo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionatas, kur aukso medalius iškovojo Vilniaus universiteto krepšininkai!

Sidabras atiteko ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui (ISM), bronza – praėjusio sezono čempionams – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovams.

VU krepšininkų finale laukė įtempta kova, tačiau Rimanto Kaminsko auklėtiniai po permainingos kovos rezultatu 67:57 (20:11, 11:8, 19:17, 17:21) palaužė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovus.

Mūsų universiteto komandą į pergalę vedė Mantas Dong, pelnęs 21 tašką (8/13 dvit., 5/5 baudos, 9 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud. balai). Jis buvo pripažintas naudingiausiu LSKL II vaikinų grupės finalo žaidėju ir iš LSKL prezidento Rimanto Cibausko rankų gavo specialų prizą.

Justinas Jogminas prie VU pergalės pridėjo 14 taškų (11 atk. kam.), Simonas Lekys ir Eimantas Kaminskas – po 10 tšk., Paulius Taraškevičius – 6 tšk.

Pergalės ir sveikinimo šūksniai keliauja mūsų krepšininkams!

Šaltinis: www.lskl.lt
Foto: Alvidas Raškauskas