2017 - 2018 m.m. Lietuvos studentų čempionatų sezonas prasidėjo irklavimo varžybomis.

Rugsėjo 16 d., rudeniškui vėjui pučiant, Kupiškio mariose įvyko Lietuvos studentų irklavimo čempionatas. Vilniaus universiteto irkluotojų komanda šiais metais grįžo su II-osios vietos taure, visiškai nedaug nusileidusi I-ąją vietą užėmusiam Klaipėdos universitetui.

2017.09.16 Irkluotoju cempionatas

Individualioje įskaitoje puikiai pasirodė VU merginų keturvietė valtis, pasidabinusi aukso medaliais. Joje irklavo Istorijos f. antrakursė Laura Stankutė bei Medicinos f. studentės Akvilė Rakauskaitė, Milda Kisnieriūtė ir Aušrinė Miliauskaitė. Vaikinų keturvietės komandoje irklavusieji Simonas Utkus (MF), Simonas Jurgis Kuliešius (CHF), Dainius Šimkaitis (IF) ir Džiugas Kuliešius (FilF) iškovojo sidabro medalius, įtemptoje kovoje nusileidę VGTU keturvietei.

Kitose valčių klasėse prizines vietas užėmė dvivietę irklavę Simonas Utkus ir Simonas Jurgis Kuliešius bei vienviete distanciją įveikusi Laura Stankutė – laimėta III-ioji vieta. Dvivietę irklavusios Akvilė Rakauskaitė ir Milda Kisnieriūtė finišavo antros. O Džiugas Kuliešius su vienviete valtimi liko penktas.

2017.09.16 Irkluotoju cempionatas2

Kupiškyje, kartu su Lietuvos studentų čempionatu, vyko ir Lietuvos irklavimo federacijos taurės trečiasis etapas, po kurio medalius ir taures išsidalino geriausi Lietuvos irkluotojai.

Studentų čempionate negalėjo dalyvauti geriausia 2016 m. VU sportininkė, Komunikacijos f. studentė Milda Valčiukaitė, nes jau šią savaitę jos laukia startas pasaulio irklavimo čempionate Floridoje.

Sveikiname visus studentus irkluotojus su aukštais sportiniais rezultatais ir sėkminga mokslo metų pradžia!