Po ilgos pertraukos VU tarpfakultetinėse merginų krepšinio varžybose Rektoriaus taurei laimėti nugalėtojomis tapo Gyvybės mokslų centro krepšininkės, rezultatu 71:61 (12:12; 14:17; 26:14; 19:18) įveikusios atkakliai besipriešinusią Ekonomikos fakulteto komandą.

gmc

Spalio 18 d. krepšinio aikštelėje vyko finalo verta kova. Šių varžybų favoritėmis laikytos GMC krepšininkės tik trečiajame kėlinyje įgijo ryškesnę persvarą, nes EF merginos vis atsakydavo taikliais metimais iš vidutinio ir tolimo nuotolio. Ryžtingai pradėjusi trečią kėlinį, GMC komanda nebepaleido pergalės iš savo rankų, o prie laimėjimo svariai prisidėjo Ieva Savickaitė, pelniusi 30 taškų, Justina Kraujūnaitė, įmetusi 19 taškų, Aurelija Putramentaitė – 10, Toma Balnionytė – 8, Indrė Pretkelytė  - 4 taškus.

Ekonomikos fakulteto komandoje rezultatyviausia buvo Grėtė Patumsytė, pelniusi 23 taškus, Urtė Slavickaitė - 19 taškų (pataikė net 5 tritaškius!), Raimonda Klikūnaitė – 10, Orinta Mauraitė – 7 bei Aistė Strigūnaitė – 2 taškai.

dvief

Spalio 7 d. vykusiose atkrintamosiose rungtynėse, paaiškėjo ir III-iosios vietos nugalėtojos - tai Matematikos ir informatikos fakulteto krepšininkės, bendroje įskaitoje aplenkusios Medicinos fakulteto merginas.

Sveikinimai skrieja visoms krepšininkėms, o ateinantį savaitgalį, spalio 21-22 dienomis, palaikysime VU krepšininkus, pradėsiančius tarpfakultetines vaikinų krepšinio varžybas Rektoriaus taurei laimėti!