tinklinis

Lietuvos edukologijos universitetas kviečia visus Vilniaus aukštųjų mokyklų studentus burtis į komandas ir sudalyvauti 2017 m. Vilniaus aukštųjų mokyklų tinklinio turnyre.

Turnyre gali dalyvauti Vilniaus m. aukštųjų mokyklų studentai, magistrantai, doktorantai ir ištęstinių studijų studentai, darbuotojai, 11-12 klasių mokiniai. Paraiškoje turi būti ne mažiau 10 žaidėjų.

Paraiškas pristatyti iki lapkričio 5 d. el. paštu:

Turnyre bus žaidžiama pagal oficialias tinklinio taisykles. Aikštelėje žais 6 žaidėjai: 2 merginos ir 4 vaikinai.

Turnyro vykdymo sistema paaiškės komandų atstovų pasitarime lapkričio 6 d. LEU Sporto centre (Studentų g. 39), 16:00 val.

Turnyras vyks Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje ir mažojoje sporto salėse. Vėluojančios komandos galima laukti ne daugiau 10 min. Bus žaidžiama vakariniais laikais, po 17 val. ir savaitgaliais.

Tinklinio turnyro nuostatai

Daugiau informacijos: LEU sporto centras, tel. nr. 275 12 81