varzybos du

Spalio 27 - 28 d. Lietuvos sporto universitete Kaune vyko tradicinis XXVII-asis A. Karkausko Taurės tinklinio turnyras.

Turnyras organizuojamas nuo 1991 metų „tinklinio tėvu“, didžiausiu tinklinio puoselėtoju laikomam A. Karkauskui atminti.

2017/2018 mokslo metų turnyre dalyvavo šešios moterų komandos: Vilniaus universitetas, Lietuvos sporto universitetas, Kauno technologijos universitetas, Kauno kolegija, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir Gargždų sporto centras.

Vilniaus Universiteto rinktinė šiais metais į salę žengė drąsiai ir susidorojo su išsikeltais tikslais. Pirmąją dieną laimėjusi dvejas varžybas, komanda žengė iškart į pusfinalius, kuriuose žaidė prieš Gargždų sporto centro komandą. Laimėjusios keliavo į finalą, kuriame nugalėjo LSMU moterų komandą ir užsikabino I-osios vietos medalius ant kaklo.

Visos varžybos buvo laimėtos rezultatu 2:0.

Geriausia komandos žaidėja buvo pripažinta abiturientė Lina Lapėnaitė!

varzybos