VU

Vienkartinė tikslinė stipendija skiriama pirmosios, antrosios ir trečiosios pakopų bei vientisųjų studijų studentams, pasiekusiems gerų rezultatų sporto, kultūros ir mokslinėje / visuomeninėje veikloje. šį semestrą studijas sustabdę ar akademinėse atostogose esantys studentai taip pat gali teikti prašymus vienkartinei tikslinei stipendijai gauti.

Prašymai pavasario semestre teikiami iki kovo 25 d.  Stipendiją skiria Rektoriaus sudaryta komisija. Vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 iki 15 BSI.

Vilniaus universiteto studentai-sportininkai, turintys aukštų sporto pasiekimų, kiekvieno semestro eigoje pagal nustatytus terminus VU informacinėje sistemoje gali užpildyti prašymus vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus sporto veikloje gauti.

Kartu su prašymu Studijų direkcijai pateikiama ir vykdomos veiklos aprašymo lentelė, kuri prisegama prie pildomo prašymo. Lentelėje reikia nurodyti tik aukščiausius sporto pasiekimus.

Pirmenybė teikiama studentams, varžybose atstovaujantiems Vilniaus universitetui.

Pastaba. Sportininkai, kurie priklauso VU komandoms, norėdami gauti šias stipendijas, pirmiausiai turi kreiptis į savo rinktinės trenerį arba kuratorių.

Daugiau informacijos: https://vusa.lt/lt/vienkartines-tikslines-stipendijos