2018 03 24 LSFL ziemos cempionatas

Kovo 24-25 d. savaitgalį Lietuvos aukštųjų mokyklų rinktinės tradiciškai rinkosi Klaipėdoje, kur dvi dienas vyko Lietuvos studentų futbolo lygos mažojo futbolo turnyras.

VU futbolininkai savo pogrupyje užėmė 2-ąją vietą ir pusfinalyje susitiko su kito pogrupio nugalėtoja - Lietuvos edukologijos universiteto rinktine. Pirmajame kėlinyje nemažai dėkingų progų įmušti įvartį turėję VU studentai, praleido šį šansą, o situaciją cituojant VU futbolo rinktinės trenerio Rimanto Turskio žodžiais, "Neįmuši tu, įmuša tau". Tad pirmajam kėliniui pasibaigus be įvarčių, antrajame sėkmingiau žaidimas klostosi LEU komandai, kuri pelnė tris taškus ir nugalėjo, rezultatu 3:0.

Nors viltys kovoti dėl aukščiausios pakylos žlugo, VU rinktinė vieningai nugalėjo dėl 3-osios vietos varžybose žaidusią Klaipėdos universiteto komandą, rezultatu 4:1, ir į Vilnių grįžo bronziniai. Šių metų auksą iškovojo LEU futbolo rinktinė, 1:0 įveikę Vytauto Didžiojo universitetą.

Lietuvos aukštųjų mokyklų rinktinės, tame tarpe ir VU komanda, toliau tęsia pasiruošimą LSFL II-ojo rato varžyboms, kurios startuos jau balandžio mėn. Sveikiname VU futbolininkus bei jų trenerius R. Turskį ir E. Malkevičių su iškovotais medaliais bei linkime sėkmės tolimesniuose LSFL susitikimuose!

Turnyro akimirkos