ATT00044

Praėjusios svaitės pabaigoje, balandžio 27 d. Estijoje, Perna mieste vyko Baltijos šalių svarsčių kilnojimo suaugusiųjų čempionatas.

Džiugu, jog Lietuvos komandos sudėtyje dalyvavo ir du mūsų Universiteto bendruomenės atstovai - Chemijos ir geomokslų fakulteto studentė Rūta Šalkauskaitė ir Gamtos mokslų fakulteto alumnas Dangyras Lukošius. Varžybų metu abu sportininkai pasiekė aukštų rezultatų: Dangyras tapo šių varžybų čempionu bei antrą aukso medalį iškovojo estafetės rungtyje, o Rūta savo svorio kategorijoje tapo šių varžybų vicečempione.

Lietuvos rinktinė tapo šių varžybų nugalėtoja.

Sveikiname VU sunkiaatlečius bei jų trenerį Rimantą Cijūnėlį!