Dėl Lietuvos Respublikos išankstinių Seimo rinkimų ir vyksiančio balsavimo spalio 1-9 d. ir 16-22 d.  VU Sveikatos ir sporto centro Mėlynoji salė (Saulėtekio al. 26) bus uždaryta.

76Spalio 1-4 d. ir 16-18 d. paruošiamųjų darbų rinkimams metu:

• Nebus galimybės naudoti sporto sale ir treniruokliais.
  • Besinaudojantys VU stadionu, mažąja futbolo aikštele ir teniso aikštele, galės pasinaudoti Mėlynosios salės rūbinėmis.
  • Stalo teniso erdvė bus atidaryta iš anksto leidimus nusipirkusiems lankytojams.

Spalio 5-8 d. ir 19-22 d. rinkimų metu:

• Nebus galimybės naudoti sporto sale, treniruokliais, stalo teniso erdve ir kt. Mėlynosios salės erdvėmis.
  • Besinaudojantys VU stadionu, mažąja futbolo aikštele ir teniso aikštele, neturės galimybės pasinaudoti Mėlynosios salės rūbinėmis.

Atsiprašome už nepatogumus ir kviečiame fizinį aktyvumą palaikyti kitose VU SSC sporto erdvėse: Saulėtekio al. 2, Čiurlionio g. 21 sporto ir treniruoklių salėse, VU stadiono bėgimo takuose bei lauko treniruoklių erdvėje.