Spalio 3 d. Šiauliuose vyko Lietuvos SAMBO čempionatas, kuriame dalyvavo Vilniaus universiteto studentai, VU alumnas ir VU SAMBO rinktinės treneris.

VU dziudo ir SAMBO rintinės treneris Eimantas Tukačiauskas iškovojo čempiono vardą svorio kategorijoje iki 68 kg ir buvo pripažintas techniškiausiu čempionato kovotoju.

IMGIMG
Sidabro medalius moterų grupėje iškovojo Matematikos ir informatikos fakulteto studentė Ugnė Kolosovaitė (svorio kat. iki 80 kg), o vyrų grupėje Komunikacijos fakulteto alumnas Rokas Cvirka (svorio kat. iki 74 kg).

Bronza atiteko Medicinos fakulteto studentui Andriui Petrui Dunčiai (svorio kat. iki 100 kg). Matematikos ir informatikos fakulteto pirmakursis Manvydas Sokolovas liko per žingsnį nuo apdovanojimų ir užėmė  5-ąją vietą.