Spalio 10 d. Kaune, Lietuvos sporto universitete vyko Lietuvos studentų fechtavimosi čempionatas. Jame dalyvavo 5 universitetų komandos: Mykolo Romerio, Lietuvos sporto, Vilniaus ir Kauno technologijos universitetai bei Lietuvos karo akademija. Studentai varžėsi merginų špaga ir vaikinų špaga rungtyse.

20201010 140455 small20201010 164034 1Merginų špagos rungtyje dalyvavo 7 šalies sportininkės, VU atstovavo Filosofijos fakulteto doktorantė Ugnė Barbora Starkutė. Vaikinų špagos rungtyje dalyvavo 10 šalies sportininkų, jų tarpe bronzos medalį iškovojo Istorijos fakulteto studentas Jurgis Atroškevičius (nuotr. antras iš dešinės). VU taip pat atstovavo ir Medicinos fakulteto pirmakursis Vitas Brazauskas.

Bendrakomandinėje įskaitoje Vilniaus universitetas užėmė II-ąją vietą, surinkęs 13 taškų ir į priekį užleidęs Lietuvos sporto universiteto komandą (43 taškai). III-oji vieta atiteko Mykolo Romerio universitetui (10 taškų).