Vasario 5-6 dienomis Šiauliuose buvo organizuojamos dar sausį turėjusios vykti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos. Siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, įprastai vienos dienos varžybos buvo išplėstos į dvi, taip pailginant tarpus tarp rungčių. Be to, startuoti Šiauliuose galėjo ne visi norintys – federacija ribojo dalyvių skaičių, įvedusi normatyvus.

1Varžybose dalyvavo ir Vilniaus universiteto pajėgiausi lengvaatlečiai. Rutulio stūmimo rungtyje III-ąją vietą iškovojo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto antrakursė Eglė Zarankaitė (nuotr. kairėje), įrankį nustūmusi 12,47 m.

Aptariant VU bėgikų rezultatus, 400 m distancijoje Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentė Hanna Zikeyeva iškovojo 4-ąją vietą (1.00,98 s), 60 m bėgime Fizikos fakulteto antrakursis Rokas Silkinis B finale finišavo pirmas (7.04 s), o Komunikacijos fakulteto pirmakursė Juana Beganskaitė B finale finišavo antroje pozicijoje (8.07 s). Universiteto alumnas Giedrius Rupeika 60 m 147555921 10220965340615505 3563091438544294262 oA finale finišavo trečias (6.94 s).

Filologijos fakulteto pirmakursis Rokas Ašmena 800 m distancijoje iškovojo 6-ąją vietą (1.58,44 s). Ilgų nutolių bėgikai įveikė 3000 m distanciją: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto pirmakursis Linas Šinkūnas (9.54,53 s) užėmė 11-ąją, o Filosofijos fakulteto magistras Gediminas Janušis (10.02,45 s) 13-ąją vietas. VU alumnas Jaunius Strazdas distanciją įveikė per 8.57,46 s ir pelnė bronzos medalį.

Sveikiname VU lengvaatlečius bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę su 2021-ųjų metų sportiniu startu!