Gegužės 17–19 dienomis vyks XXXIX SELL studentų žaidynės. Kaune vyksiančioje sporto šventėje Vilniaus universitetą atstovaus per 160 studentų, kurie rungsis 14-oje sporto šakų.

Universiteto delegaciją sudarys 23 komandos. Gausiausia komanda – net 26 sportininkus surinkusi lengvosios atletikos rinktinė, kurią treniruoja doc. Jūratė Armonienė. 9 studentai, treniruojami Luko Šverčiausko, rungsis jėgos trikovėje. Turėsime 11 dziudo atstovų, kuriuos treniruoja Eimantas Tukačiauskas. Aleksandra Bliumkinienė ruošia 11 plaukikų, Džiuljeta Liepinaitienė – 8 stalo tenisininkus ir 2 badmintono atstovus. 10 sportininkų dalyvaus laipiojimo sporto rungtyse, o juos kuruoja Dominykas Mazur.

Priešininkams šacho ir mato sieks 7 šachmatų atstovai, kuruojami J. Armonienės, o Romualdas Kniukšta ruošia 10 orientavimosi sporto atletų. Tada Donėla atvyksta su 13 salės ir 4 paplūdimio tinklininkais. Panaši situacija ir moterų tinklinyje – 11 salės tinklinio atstovių ir 4 paplūdimio tinklininkės, kurias treniruoja Gražvilė Gatelienė. 12 sportininkių kausis 5 prieš 5 krepšinyje ir net 8 iš jų 3 prieš 3, o jas treniruoja Loreta Berūkštienė. Turėsime 2 vyrų 3 prieš 3 Rimanto Kaminsko treniruojamas krepšinio komandas, o mažojo futbolo varžybose Vilniaus universitetą atstovaus 14 studentų, treniruojamų Rimanto Turskio ir Edvardo Malkevičiaus.

Pirmosios SELL studentų žaidynės įvyko dar 1923 metais, rudenį. Kiek anksčiau tais pačiais metais, balandžio 11 dieną, Tartu mieste (Estija), Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos studentų sąjungos sudarė bendradarbiavimo programą, nuo kurios ir prasidėjo jau 101 metus trunkanti šių žaidinių istorija.

Po 5 metų pertraukos žaidynės bus rengiamos Kaune, tik lengvosios atletikos rungtys vyks Birštone.

Esant galimybei kviečiame palaikyti Vilniaus universiteto studentus ir sekti jų rezultatus bei žaidinių užkulsius Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centro „Instagram“ ir „Facebook“ paskyrose.

RENGINIO VIETOS IR PROGRAMA