Vakar baigėsi 3 dienas vykęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas Palangoje. Vilniaus universiteto sportininkai iškovojo aukštas vietas, o EVAF studentė Airinė Palšytė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo aukso medalį ir įvykdė olimpinį normatyvą, kuris garantuoja vietą šią vasarą Paryžiuje vyksiančiose žaidynėse.

100 m, 200 m rungtyse ir estafetėje (4×100 m) (EVAF) Lukrecija Sabaitytė tapo čempione. 400 m bėgime (ChGF) Lukas Sutkus tapo čempionu, o 200 m bėgime užėmė 3 vietą. 1500 m ir 800 m bėgimuose (GMC) Eglė Vaitulevičiūtė iškovojo sidabro medalius, o mišrioje estafetėje (4×400 m) tapo čempione. 1500 m rungtį laimėjo (ŠA) studentė Auksė Linkutė. Atletė taip pat iškovojo ir sidabro medalį paskutinę varžybų dieną vykusiame 3000 m kliūtiniame bėgime.

5000 m bėgime visas tris prizines vietas iškovojo Vilniaus universiteto bėgikės: Karolina Bliujūtė (EVAF) – čempionė, Eleonora Višinevskytė (MIF) liko 2 vietoje, Meda Repšytė (ŠA) iškovojo bronzos medalį. 100 m ir 200 m finaliniuose bėgimuose sėkmingai pasirodė Arminas Šeštokas (MF), Airūnė Čegytė (GMC) ir Diana Viličkaitė (MF). Šuolio į tolį rungtyje Airidas Zabaras (ŠA) ir Emilija Strupaitė (ŠA) dalyvavo finale. 3000 metrų kliūtiniame bėgime Matas Baura (ŠA) iškovojo sidabro medalį. Trišuolio rungtyje Diana Zagainova (FsF) užėmė 2 vietą ir turi galimybę patekti į olimpines žaidynes pagal reitingą. Rutulio stūmime TSPMI alumnė Eglė Zarankaitė iškovojo sidabrą.

Sveikiname studentus ir Vilniaus universiteto lengvosios atletikos rinktinės trenerę doc. Jūratę Armonienę su aukštais sportiniais rezultatais!