Gegužės 30-31 d. Vilniuje, Vilniaus pedagoginiame universitete, vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų teniso čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo 8 aukštosios mokyklos, tarp kurių ir Vilniaus universitetas, subūręs 5 tenisininkų komandą, startavusią individualiai (t. y., komanda į aukštųjų mokyklų komandinę rikiuotę nepretendavo).

Čempionate geriausiai pasirodė Matematikos ir informatikos fakulteto II kurso studentas Jegor Kronov, pelnęs II vietos apdovanojimą. 7 ir 8 vietas užėmė Yevgeniy Tiekutiev (MIF) ir TVM studentė Urtė Padaigaitė. Šiek tiek prasčiau sekėsi Mariui Beineriui ir Robertui Sadovskiui: šie tenisininkai į geriausių dešimtuką nepateko.

SSC info.