VU merginų paplūdimio tinklinio komanda - III vietos laimėtojaVU paplūdimio tinklininkų komanda, iškovojusi I vietą

Šeštadienį, birželio 20 d., Vilniuje VPU aikštyne pajėgiausi aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklinio sporto atstovai aiškinosi savo pozicijas: vyko Respublikos studentų tinklinio lygos organizuojamas paplūdimio tinklinio čempionato pirmasis etapas.   Šiose varžybose Vilniaus universiteto komandos, treniruojamos A. Bučinsko, pasirodė išties įspūdingai. Iš dalyvavusių trijų universiteto komandų (dvi vaikinų ir viena merginų) visos iškovojo prizines vietas ir pateko į II-ąjį čempionato etapą. I vietą iškovojo Luko Gudo (EF, 4) ir Mindaugo Skunčiko (EF, 3) duetas, II vietTrys VU paplūdimio tinklininkų komandos, iškovojusios prizines vietasą taip pat laimėjo vyrų pora – Paulius Mačiulevičius (FsF, 1) ir Rokas Kondrotas (FF, 1). Merginų komanda (Justė Pultinavičiūtė, KF, 2; Rima Rameikaitė, KF, 4), pralaimėjusi VPU tinklininkėms, iškovojo III vietą.  II-asis paplūdimio tinklinio čempionato etapas turėtų vykti jau kitų mokslo metų rugsėjį. Čia iš tikrai pajėgių VU paplūdimio tinklininkų tikimasi ne ką mažesnių pasiekimų.

Treneris A. Bučinskas