Spalio 5 d. Vilniaus universiteto sporto salėje įvyko draugiškos krepšinio varžybos. VU vyrų krepšinio komanda (treneris R. Kaminskas) išbandė jėgas su svečiais iš Rusijos – Kaliningrado universiteto studentų rinktine. Komandą treniruoja žinomas Lietuvos krepšinio treneris Linas Šalkus, šiuo metu užimantis vyriausiojo trenerio pareigas, todėl universiteto krepšininkai tikrai laukė atkaklaus mūšio.

Pirmąjį kėlinį šių metų Vilniaus miesto vicečempionai – VU studentai laimėjo tik 4 taškais, tačiau po antrojo - atitrūko 26 taškų skirtumu, tad jau nesunku buvo nuspėti ir šių rungtynių baigtį. Trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius mūsų rinktinė žaidė jau be komandos lyderių ir rungtynes laimėjo 13 taškų skirtumu, rezultatu 76:63.  Labiausiai prie pergalės prisidėjo Andrėjus Gorskovas (GMF) ir Justinas Luneckas (EF) pelnę po 19 taškų, Gabrielius Ramonas (EF) į varžovų krepšį įmetė 12 taškų.

Į varžybas atvyko ir garbių svečių: Kaliningrado valstybinio universiteto rektorius prof. dr. A. P. Klemeševas, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas I. I. žukovskis bei VU prorektorius doc. dr. R. Vaitkus. Jau spalio 19 d. mūsų krepšininkai pradeda kovas Vilniaus miesto čempionate, o spalio 21 d. ir LSKL II grupės varžybose, todėl visus krepšinio mėgėjus kviečiame atvykti ir palaikyti savo komandos.