Š. m. lapkričio 6 - 7 dienomis Kaune vyko atviras Lietuvos dziudo čempionatas, kuriame varžėsi per 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų, rajonų sporto klubų, aukštųjų mokyklų bei kaimyninių Baltijos valstybių. Ant tatamio įvairiose svorio kategorijose galynėjosi aukšto meistriškumo sportininkai, buvę ir būsimi olimpiečiai, ne žemesnio už 2 KYU meistriškumo lygį (mėlynas diržas). Tad įdomių kovų nestigo. Šiame įnirtingų dvikovų verpete jėgas išbandė ir keletas mūsų universiteto sportininkų. Nors čempionais mūsų stipruoliai ir netapo, bet jie kovojo garbingai, įveikė ne vieną priešininką įkopdami į tolesnius varžybų etapus. Šiame čempionate imtynininkai pirmą kartą varžėsi pagal Tarptautinės dziudo federacijos naujai pakoreguotas varžybų taisykles, kurios turėjo daugelio sportininkų pasirodymui neigiamos įtakos.

Geriausiai iš mūsų universiteto sportininkų sekėsi Filosofijos fakulteto III kurso studentei Rūtai Aksionovai. Ši talentinga, darbšti ir universali sportininkė yra įvairių prestižinių varžybų nugalėtoja, tik šį vienintelį kartą, žinoma ir ne be subjektyvaus varžybų teisėjo veiksmų, užėmė 3-iąją vietą ir pasidabino bronzos medaliu. Kiti du VU komandą šiame čempionate sudarę studentai Povilas Gruodis (TF 4 k.) ir Denisas Sokolas (ChF Mg. 1 k.) tapo 5- tų vietų laimėtojais.