Sekmadienį, lapkričio 15 d. pirmą kartą mėgėjų krepšinio istorijoje vyko „Dipolio krepšinio turnyras 2009“, kuriame susitiko stipriausios Vilniaus ir Kauno miestų komandos bei šių miestų savivaldybių atstovai. Bendras ketverių rungtynių dvikovos rezultatas lygus - 2:2. Stipriausiųjų grupėje Vilniaus miesto garbę gynė praeitų metų Vilniaus miesto vicečempionai (Medea-VU) - Vilniaus universiteto krepšininkai. Po atkaklios kovos mūsų komanda 3 taškais nusileido Kauno miesto čempionams. Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Gamtos mokslų fakulteto III kurso studentas Andrėjus Gorskovas.