Š. m. gruodžio 5 d. Vilniuje vykVU komanda nuotraukos kairėjeo aukštųjų mokyklų šachmatų čempionatas, kuriame dalyvavo septynių aukštųjų mokyklų studentai. Vilniaus universiteto komanda iškovojo garbingą 1 vietą ir reabilitavosi po skaudaus pralaimėjimo (4 vieta) praėjusių metų varžybose.VU šachmatininkai - čempionato nugalėtojai

Komandai atstovavo Juras Mickevičius, neseniai Komandai atstovavo Juras Mickevičius, neseniai apgynęs daktaro disertaciją fizikos mokslų srityje, tarptautinis meistras Emilis Pileckis (Fizikos fak. I k.), Mikas Liatukas (Ekonomikos fak. II k.), Justinas Poderis (MIF I k.) ir Justina Petkevičiūtė (MIF II k.). Jau pirmajame varžybų rate mūsų komanda susitiko su vienais stipriausių šachmatininkų – Lietuvos žemės ūkio universiteto komanda, praėjusių metų čempione. VU komandai pavyko nugalėti pirmame mače rezultatu 2,5 ir 1,5 ir tai buvo rimtas žingsnis pergalės link. Prieš Vilniaus dailės akademiją laimėjome 4 ir 0, o pati atkakliausia kova vyko su Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda. Tad laimėdami mačą prieš VGTU, tapome čempionais.