Baigėsi 2009/2010 m. m. VU rektoriaus taurės tarpfakultetinės futbolo varžybos. Tradiciškai varžybos prasidėjo lapkričio mėnesio viduryje. Turnyre dalyvavo 12 fakultetų ir Tarptautinio verslo mokyklos komanda. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose nugalėtojais tapo Ekonomikos ir Medicinos fakultetų studentai. Pogrupių pirmų vietų nugalėtojai susitiko su pogrupių ketvirtų vietų laimėtojais. Po šių varžybų į pusfinalius pateko EF, FF, MF ir IF sportininkai. Buvo tikėtasi, kad finale dėl 1-2 vietų žais EF ir FF futbolininkai, tačiau burtai lėmė taip, kad šie fakultetai susitiko pusfinalyje, kurį rezultatu 7:3 laimėjo ekonomistai. Kitame pusfinalyje po labai dramatiškos kovos ir po baudinių serijos laimėjo medikai. Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 6:6, o baudinių serija – 11:10. Istorijos fakulteto futbolininkus palaikyti atėjo gausus sirgalių būrys. Varžybas dėl 3-4 vietų prieš Istorijos fakultetą rezultatu 7:3 laimėjo Fizikos fakulteto futbolininkai. Finale lengvai nugalėjo Ekonomikos fakulteto rinktinė (10:2), kurią sudaro universiteto futbolo rinktinės nariai. Medicinos fakultetas liko antras.

Be tradicinių varžybų apdovanojimų prizus skyrė ir Vilniaus universiteto futbolo rinktinės rėmėjai. Tele-2 apdovanojo čempionų komandą ir geriausius turnyro žaidėjus: Igorį Jakovlevą (GMF) – geriausias vartininkas, Kiril Vilkin (IF) – geriausias gynėjas ir Justą Leveiką (MF) – geriausias puolėjas. Na o geriausiu turnyro žaidėju pripažintas Vytas Galeckas (FF). žaidėją mobiliuoju telefonu apdovanojo Nokia atstovas Simonas Skupas. Norime padėkoti mūsų rėmėjams, kurie jau daugelį metų remia studentišką futbolą - tai Tele-2 gen. direktorius P. Masiulis ir Nokia gen. direktorius S. Skupas. žaidėjams prizininkų medalius bei diplomus į teikė legendinio „žalgirio“ futbolininkai S. Baranauskas ir E. Malkevičius, SSC direktorė R. žilinskienė, EF prodekanas J. Martinavičius.
      Dar kartą sveikiname tarpfakultetinių futbolo varžybų čempionus, prizininkus bei dalyvius ir iki susitikimo kitais metais!