Kovo 6 dieną Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame labai sėkmingai sudalyvavo ir mūsų komanda. Universiteto rinktinei atstovavo 30 atletų, kurie komandinėje įskaitoje iškovojo II vietą, į priekį užleisdami tik LKKA komandą. Tai jau septinti metai iš eilės, kai Vilniaus universiteto komanda tampa prizininke.

Trečias iš kairės - M. Skrabulis, 60 m bėgimo rungties čempionas, nuotrauka A. Četkausko Priekyje bėga VU lengvosios atletikos rinktinės narys A. Ridikas, nuotrauka A. Četkausko

Individualiose rungtyse čempionais tapo: ChF antrakursis Valdas Valintėlis (60 m barjerinis bėgimas), TSPMI ketvirtakursis Arturas Kulnis (400 m bėgimas), EF studentai Marius žiūkas (5000 m sportinis ėjimas), Vaida žūsinaitė (1500 m bėgimas) ir Martas Skrabulis (60 m bėgimas), rungtį įveikęs per 6.86 s ir pasiekęs savo asmeninį rekordą – tai pirmas kartas VU istorijoje, kuomet iškovota tokia aukšta vieta sprinto rungtyje. M. Skrabulio, A. Kulnio, Mindaugo Baliukonio (GMF) ir Karolio Didžiulio (EF) ketvertas estafetės (4x200) bėgimo rungtyje aplenkė LKKA komandą ir taip pat iškovojo I-ąją vietą.

Sidabro medalius iškovojo MF studentė Lina Batulevičiūtė (1500 m bėgimas), Vaidas Antanavičius (ChF) peršokęs 2 m 4 cm aukštį ir Jonas Vytautas Gvildys iš MIF (3000 m bėgimas). Trečiąją vietą 200 m bėgimo rungtyje laimėjo Mindaugas Baliukonis (GMF).

Šiuo renginiu baigėsi žiemos sezono varžybų maratonas, artėja pavasario kroso pirmenybės bei universiada. Linkime sėkmingų startų vasaros sezone.