VU merginų krepšinio rinktinė su trenere L. BerūkštieneXI-ajame Lietuvos studentų lygos čempionate Vilniaus universiteto merginų krepšinio komanda liko be medalių. Pirmadienį Šiauliuose vykusioje finalinėje kovoje dėl trečiosios vietos universiteto merginos nusileido Klaipėdos universiteto krepšininkėms rezultatu 81:70 (21:22, 22:18, 24:12, 14:18). Reguliariajame sezone iškovotos dvi pergalės prieš KU, tačiau nesėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys nugramzdino universiteto krepšininkių viltis pasipuošti bronzos medaliais - varžovės šventė pergalę. Rezultatyviausios Vilniaus universiteto komandoje buvo Lina Mažeikaitė – 24 pelnyti taškai (EF 3), Laura Šleževičiūtė - 15 (TF 4), Neringa Bytautaitė - 11 (EF 4).

Trečius metus iš eilės čempionėmis tapo Mykolo Riomerio rinktinė, kuriai atstovauja šešios Vilniaus „Teo“ komandos žaidėjos, finale nugalėjusios Lietuvos kūno kultūros akademiją rezultatu 88:69 (36:16, 22:14, 16:23, 14:16 ).