Ateinantį sekmadienį (balandžio 25 d.) 18 val. Lietuvos ryto arenoje VU krepšininkai žais finalines Sostinės taurės varžybas. Komanda laukia sirgalių palaikymo!

2009 m. Vilniaus miesto vicečempionai - VU krepšininkaiVilniaus universiteto vyrų krepšinio rinktinė Medea-VU, vadovaujama trenerio Rimanto Kaminsko, jau antrus metus iš eilės patenka į Vilniaus miesto vyrų krepšinio čempionato Sostinės taurės finalą. Pernai universiteto krepšininkai garbingai iškovojo vicečempionų titulą.

Šiemet, trenerio teigimu, komanda vėl užsitikrino sidabro medalius, tačiau iš visų jėgų stengsis laimėti čempionų taurę, nors iki šiol dar dėl traumų komandai padėti negali pagrindiniai priekinės linijos žaidėjai.