Kristina Koniuševa moterų vieneto rungtyje atstovavo Vilniaus universitetą ir pateko į pirmąjį dešimtukąBalandžio 22-24 dienomis Visagine praėjo 4-asis atviras Lietuvos sportinės aerobikos čempionatas. Jame dalyvavo 5 valstybių - Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Prancūzijos ir Lietuvos - atstovai. Kvalifikacinėse varžybose pirmąją dieną startavo 104 dalyviai.

Vilniaus universitetą šiose varžybose atstovavo sportinės aerobikos rinktinės narė, Chemijos fakulteto antrakursė Kristina Koniuševa, kuriai pavyko patekti į pirmąjį dešimtuką. Tarptautinėse varžybose ji užėmė 9-ąją vietą, o Lietuvos čempionate liko septinta. Linkime jai sėkmės ir sportinės ištvermės artėjančioje Universiadoje, vyksiančioje gegužės 15 dieną Kaune.