VU merginos Baigėsi Vilniaus miesto moterų krepšinio „Sostinės taurės“ čempionatas. Gegužės 19 d. finalinėse varžybose kovojo ir Vilniaus universiteto moterų krepšinio komanda, treniruojama Loretos Berūkštienės.

Mūsų komandos priešininkė finalinėse varžybose - Vilniaus „Svaja“, kurios pagrindą sudaro Lietuvos rinktinės narės. Po atkaklios kovos dėl čempionių titulo rezultatu 51:56 (13:11, 11:13, 17:12, 10:20) VU merginoms teko nusileisti.

Rezultatyviausios komandoje buvo Neringa Bytautaitė (EF), pelniusi 21 tašką ir pataikiusi 4 tritaškius metimus, Lina Mažeikaitė (EF) – devynis ir po šešis taškus pelniusios Simona Martinkutė (EF) ir Inga Aleksaitė (KF).

Taip pat komandos sudėtyje žaidė Vaida Domašiūtė (KF), Karolina Vitkauskaitė (KF), Martyna Meilutė (GMF), Laura Šleževičiūtė (TF), Raimonda Klikūnaitė (EF), Viktorija Rakejevaitė (MIF) ir Vaiva Danieliūtė (KF).