Pernai II vietos apdovanojimą pelnę VU krepšininkai šiemet atsigriebė - iškovojo auksąŠį sekmadienį, gegužės 30 dieną, Kaune vyko antrosios ,,Dipolio‘‘ taurės varžybos, kuriose jėgas išbandė stipriausios Kauno ir Vilniaus miestų lygų komandos bei savivaldybių rinktinės. Kaip ir pernai šiame turnyre Vilniaus miesto garbę gynė mūsų studentų rinktinė (treneris R. Kaminskas). Studentai po pratęsimo rezultatu 96:89 nugalėjo Kauno miesto čempionų komandą ir iškovojo nugalėtojų taurę. Turnyro naudingiausiu žaidėju buvo pripažintas GMF studentas Andrėjus Gorskovas. Šiose rungtynėse jis pelnė 35 taškus, Paulius Macijauskas (IF) prie pergalės prisidėjo 26 taškais, Šarūnas Narkus (EF) įmetė 11 taškų. Tai jau trečioji taurė šiais metais, kurią Vilniaus universitetui parvežė mūsų krepšininkai. Tai taip pat ir vienas geriausių vyrų krepšinio komandos pasiekimų per visą VU vyrų krepšinio istoriją.