Lapkričio 27 d. Kaune vykusiame Lietuvos universitetinių mokyklų studentų sambo čempionate, kuriame dalyvavo per 120 šios dvikovinės sporto šakos mėgėjų, sėkmingai ant imtynių kilimo galynėjosi ir nemažas Vilniaus universiteto stipruolių būrys.

Šiais metais studentai iškovojo penkiolika prizininkų apdovanojimų. SSC archyvo nuotr.Merginų ir vaikinų grupėse vyko įnirtingos dvikovos. Kiekvienas sportininkas stengėsi kuo geriau atstovauti savo aukštajai mokyklai ir kuo daugiau savo komandai pelnyti įskaitinių taškų. Universiteto stipruolius šiais metais kaip niekad lydėjo sėkmė. Tiek merginos, tiek vaikinai kovodami vieningai, sumaniai ir ryžtingai pelnė net penkiolika įvairios spalvos medalių: du aukso, du sidabro ir vienuolika bronzos.

Fortūna mūsų vaikinų komandai šiais metais trupučiuką buvo palankesnė negu merginoms. Todėl neatsitiktinai jie pirmą kartą universiteto istorijoje komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanoti Lietuvos studentų sporto asociacijos vadovybės įsteigta gražia bei ištaiginga taure.

Merginos taip pat kovojo puikiai. Jos asmeninėje įskaitoje pelnė net aštuonis įvairios prabos medalius, o komandinėje įskaitoje iškovojo garbingą trečiąją vietą. Nors šia vieta mūsų merginos ne ypatingai džiaugėsi, nes daugelį metų Lietuvos aukštųjų Merginų grupėje studentėms pavyko išlikti tarp prizininkių, jos iškovojo III komandinę vietą. SSC archyvo nuotr.mokyklų pirmenybėse tiek dziudo, tiek sambo varžybose komandinėje įskaitoje jų pirmtakės visada iškovodavo antrąsias vietas, bet viliasi, kad netolimoje ateityje jos paseks savo kolegų vyrų pėdomis ir susigrąžins prarastas pozicijas.

Merginų grupėje įvairiose svorio kategorijose nugalėtojomis ir prizininkėmis tapo:

48 kg – Irena Siniauskaitė (MF) - III vieta
52 kg – Rūta Aksionova (FsF) - I vieta
52 kg – Eva Petkutė (KF) – III vieta
60 kg – Elena Tavkin (FF) – III vieta
68 kg – Vita Markauskaitė (MF) – II vieta
72 kg – Azatui Afionian (GMF) – II vieta
80 kg – Neringa Palepšytė (MIF) – III vieta
+80 kg – Dalia Olencevičiūtė MIF) – III vieta

Vaikinų grupėje nugalėtojais ir prizininkais tapo:

52 kg – Tomas Mazgeika (EF) – I vieta
52 kg – Vitalijus Timošenko (MF) – III vieta
74 kg – Aurimas Krukauskas (TVM) – III vieta
82 kg – Elvinas Pavlovas (TVM) – III vieta
100 kg – Klimentij Olechnovič (MIF) – III vieta
+ 100 kg – Donatas Jasas (CHF) – III vieta
+100 kg – Denisas Sokolas (ChF) - I vieta

Nors ir ne visiems mūsų komandų dalyviams pavyko tapti prizininkais, bet jie visi kovojo garbingai ir pelnė naudingų taškų bei ženkliai prisidėjo prie mūsų bendro laimėjimo – tad ačiū jiems!