Gruodžio 9 dieną įvyko kasmetinės Tarpfakultetinės rektoriaus taurės stalo teniso varžybos. Dalyvauti varžybose pareiškė norą net vienuolika fakultetų, atsiuntusių geriausius Vilniaus universiteto stalo tenisininkus.

Ekonomikos fakulteto studentai varžybose nugalėjo antrus metus iš eilės. V. Naujiko nuotr.Vyko atkaklios, gražios, lygiaverčių varžovų kovos. Pergales šventė stipriausieji: antrus metus iš eilės čempionais tapo Ekonomikos fakulteto studentai. Šio fakulteto garbę gynė Lietuvos čempionė Ieva Venslavičiūtė, Edgaras Simonaitis ir Tomaš Charukėvič.

Antri liko daugkartiniai šių varžybų nugalėtojai Matematikos ir informatikos fakulteto atstovai (Simona Klebonaitė, Andrėj Stenšin ir Kšištof Leščevskij). Puikiai žaidė komandos lyderis K. Leščevskij, kuris nugalėjo abu varžovus, bet jo pergalių neužteko bendrai komandos sėkmei. Treti kaip ir pernai liko Tarptautinio verslo mokyklos studentai (Karolina Utkinaitė, Simonas Mikalauskas ir Darius Radzevičius).

Čempionai ir prizininkai apdovanoti: medaliais, diplomais ir prizais. Šios varžybos buvo puiki šventė stalo teniso mėgėjams ir gerbėjams. Juk ši sporto šaka yra labai populiari tarp mūsų studentų. Tuo mes labai džiaugiamės bei sveikiname prizininkus.