Universiteto stalo teniso rinktinės merginos, dalyvaudamos Lietuvos jaunimo ir Vilniaus miesto stalo teniso pirmenybėse, iškovojo medalius bei teisę dalyvauti Lietuvos čempionate.

Ievos Venslavičiūtės sąskaitoje net trys pergalės. SSC archyvo nuotr.Sausio pabaigoje Panevėžyje vykusiose Lietuvos jaunimo pirmenybėse net tris apdovanojimus iškovojo rinktinės lyderė, Ekonomikos fakulteto studentė Ieva Venslavičiūtė. Svarbiausia merginos pergalė - čempionės titulas asmeninėse varžybose. Ji taip pat iškovojo I vietą mišrių dvejetų ir II vietą - moterų dvejetų varžybose.

Kita studentė iš Filologijos fakulteto - Aušra Stirbytė taipogi pasipuošė aukso medaliu, kurį iškovojo moterų dvejetų rungtyje.

Aistės Macaitė ir Auksė Gecevičiūtė Lietuvos stalo teniso čempionate atstovaus universitetą. SSC archyvo nuotr.O pirmąjį vasario savaitgalį vykusiose Vilniaus miesto stalo teniso pirmenybėse puikiai pasirodė ir kelialapius į Lietuvos suaugusiųjų čempionatą iškovojo Teisės fakulteto studentės Aistė Macaitė ir Aušra Gecevičiūtė. Jos ne tik iškovojo teisę dalyvauti čempionate, bet ir tapo Vilniaus miesto prizininkėmis: Aistė iškovojo sidabro, Auksė bronzos medalį.