Vasario 12 d. vykusiame Lietuvos asmeniniame šaudymo sporto čempionate pneumatiniais ginklais dalyvių sąrašuose figūravo ir Vilniaus universiteto studentų pavardės.

Karolis Girulis Lietuvos čempionu tampa jau bene pirmą kartą. Nuotrauka paimta iš hobbyandsports.blogspot.comGeriausiai varžybose sekėsi Karoliui Giruliui (Fizikos fakultetas), tapusiam Lietuvos čempionu šautuvo rungtyje.

Bronzos prizininke tapo Jekaterina ždanova (Ekonomikos fakultetas), o Kristina Paliokaitė (Gamtos mokslų fakultetas) užėmė penktąją vietą.

Šie studentai yra ir Vilniaus universiteto kulkinio šaudymo rinktinės nariai.

Čempionato nugalėtojas K. Girulis įtrauktas į antrąjį Lietuvos olimpinės rinktinės „Londonas 2012“ kandidatų sąrašą, yra išrinktas geriausiu Vilniaus universiteto 2010 metų studentu sportininku, taip pat yra ir geriausias praėjusių metų Alytaus miesto atletas.