Šių metų vasario 24 d. Sveikatos ir sporto centro sporto salėje įvyko Tarpfakultetinių rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybų finalinės rungtynės.

Istorikai Rektoriaus taurės krepšinio finaluose triumfavo pirmą kartą. V. Naujiko nuotr.Šių varžybų didžiausia sensacija tapo Istorijos fakulteto krepšininkų triumfas didžiajame finale. Per visą šių varžybų vykdymo istoriją šio fakulteto komanda nėra patekusi net į finalinį ketvertą, o šiais metais pusfinalyje nugalėjusi praeitų metų čempionus – Ekonomikos fakulteto studentus, ir finale audringai komandą palaikiusių sirgalių bei fakulteto dekano prof. Z. Butkaus akivaizdoje po atkaklios kovos – Matematikos ir informatikos fakulteto krepšininkus, pirmą kartą istorijoje tapo šių varžybų nugalėtoja.

Komunikacijos fakulteto studentams kovoje dėl III vietos teko nusileisti Ekonomikos fakulteto krepšininkams. V. Naujiko nuotr.

Tik pirmąjį rungtynių kėlinį priešininkams nusileidusi dviejų taškų skirtumu, antrajame perėmusi rungtynių kontrolę į savo rankas istorikų komanda nepaleido iniciatyvos iš savo rankų iki pat rungtynių pabaigos ir nugalėjo varžovus rezultatu 79:63 . Prie istorinės pergalės prisidėjo visi komandoje rungtyniavę žaidėjai, tačiau naudingiausiai žaidė Paulius Macijauskas, kuris gavo ir viso turnyro geriausio krepšininko prizą, įsteigtą „Medea“ klinikos vadovo V. Dambravos, Martynas Striukas bei Tadas Ivanauskas.

Matematikos ir informatikos fakulteto komandoje meistriškumu išsiskyrė Gytis Sušinskas ir Vytautas Jurkevičius.
Trečiąją vietą šiose varžybose iškovojo Ekonomikos fakulteto komanda, kuri be didesnio vargo 27 taškų skirtumu nugalėjo Komunikacijos fakulteto rinktinę.

Per didžiąsias rungtynių pertraukas bei varžybų atidarymą gausiai susirinkusiems žiūrovams nuobodžiauti neleido Ekonomikos fakulteto merginų aerobikos rinktinė, paruošusi kelias įspūdingas programas.