Lietuvos jaunimo dziudo čempionate dalyvavo du universiteto studentai. Nuotrauka paimta iš www.twoj.orgSveikiname Matematikos ir informatikos fakulteto trečio kurso studentę, universiteto dziudo ir sambo rinktinių narę Dalią Olencevičiūtę kovo 25 d. atvirame Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) atvirame dziudo čempionate Kaune iškovojusią bronzos medalį.

Šiose varžybose dalyvavo ir Chemijos fakulteto antrakursis sunkiasvoris Donatas Jasas. Šis sportininkas pasirodė kiek kukliau: laimėjęs tik keletą dvikovų tenkinosi garbinga penktąja vieta.

Šie du sportininkai kartu su kitais Vilniaus universiteto rinktinės nariais ruošiasi dalyvauti balandžio 2 d. Kaune vyksiančiame Lietuvos sambo čempionate.