Balandžio 2-3 dienomis Kaune vykusiame Lietuvos sambo čempionate, kuriame rungėsi per 230 sportininkų, aktyviai reiškėsi ir nemažas mūsų universiteto stipruolių būrys. Tokio aukšto rango varžybose iškovoti net aštuoni medaliai: trys aukso, vienas sidabro ir keturi bronzos.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi du aukso medalius iškovojusiam Denisui Sokolui. R. Naužemio nuotr. Ypač įspūdingai pasirodė Chemijos fakulteto studentas, pernai metų šių varžybų laimėtojas, daugkartinis Lietuvos studentų čempionas bei įvairių tarptautinių kovinės savigynos turnyrų prizininkas Denisas Sokolas. Šis stipruolis svorio kategorijoje iki 100 kg sportinio ir kovinio sambo grupėse kovojo puikiai: tarsi žaisdamas gražiais, techniškais veiksmais įveikė visus varžovus ir pelnytai iškovojo net du aukso medalius.

Aukso medalį taip pat iškovojo ir lengvasvoris Kauno humanitarinio fakulteto studentas, Lietuvos sambo rinktinės narys Tomas Mazgeika.

Antrąją vietą kovinio sambo imtynių grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg laimėjo Aurimas Krukauskas (Tarptautinio verslo mokykla).

Trečiosios vietos laimėtojais savo svorio kategorijose tapo: iki 64 kg - Vita Markauskaitė (Medicinos fakultetas), virš 80 kg - Vitalij Timošenko (viduryje) - savo svorio kategorijoje iškovojo I vietą. R. Naužemio nuotr. Dalia Olencevičiūtė (Matematikos ir informatikos fakultetas), iki 100 kg - Povilas Gruodis (Teisės fakultetas) ir Klimentij Olechnovič (Matematikos ir informatikos fakultetas).

Pagirtinai kovojo ir kiti mūsų universiteto sportininkai. Sėkmingai įveikę keletą varžovų dėl trečios vietos kovojo Vaida Morkūnaitė, Tomas Petrušis (Gamtos mokslų fakultetas), Vitalijus Timošenko (Medicinos fakultetas), Donatas Jasas (Chemijos fakultetas) ir Elvinas Pavlovas (Tarptautinio verslo mokykla). Tik dėl kai kurių technikos klaidų bei perdėtai subjektyvių varžybų teisėjų vertinimų šie talentingi mūsų rinktinės nariai nepasidabino čempionato medaliais - teko tenkintis garbingos penktos vietos laimėjimais.

Po sėkmingų startų bei kvalifikuotos repeticijos Vilniaus miesto bei Lietuvos sambo čempionatuose universiteto merginų bei vaikinų dziudo rinktinės nariai (apie 20 sportininkų) nelinkę “atleisti vadžių”, jie aktyviai ruošiasi pagrindiniam šių metų “mūšiui” – SELL (Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos) studentų žaidynėms.