Liepos 24 d. prasidėjusiose Europos universitetų žaidynėse Roterdame (Olandija) dalyvauja ir dvi Vilniaus universiteto komandos: stalo teniso merginų ir teniso vaikinų rinktinių geriausi žaidėjai. Kol kas geriausiai iš visos Lietuvos delegacijos šiose žaidynėse sekasi stalo tenisininkėms, kurios tapo III vietos laimėtojomis. Tai pirmieji Lietuvos delegacijos medaliai.

Stalo teniso komandos sudėtyje žaidė: Auksė Gecevičiūtė (TF), Ieva Venslavičiūtė (EF absolv.), Monika Tamulionytė (MF), Ingrida Preidžiūtė (TF); komandos trenerė Džiuljeta Liepinaitienė.

Iš kairės į dešinę: I. Venslavičiūtė, I. Preidžiūtė, Dž. Liepinaitienė, A. Gecevičiūtė, M. Tamulionytė. R. Žilinskienės nuotr.

Komandos žaidėjos Auksės Gecevičiūtės komentaras:

„Pelnyti trečią vietą ir iškovoti bronzos medalius mums padėjo ir palankiai susiklosčiusios aplinkybės, ir geras komandos žaidimas bei trenerės, sirgalių palaikymas. Sėkmingą mūsų komandos pasirodymą lėmė ir tai, kad šiais metais pavyko surinkti itin stiprią komandą, kurią sudarė buvusios ir esamos stalo teniso rinktinės narės. Savo pogrupyje įveikėme visas varžoves ir užėmėme I vietą.

Medalius užsitikrinome burtų keliu gavusios toliau žaisti su II vietą savo pogrupyje užėmusia Vokietijos komanda, kurią po itin sunkios ir atkaklios kovos paskutiniu momentu palaužėme. Dėl patekimo į finalą kovojome prieš Lenkijos atstoves. Rezultatu 3:2 priešininkėms teko nusileisti ir mums atiteko III vietos apdovanojimai.“

Nuotraukos