Šį savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos orientacininkų varžybos, kuriose varžėsi studentai, norintys patekti į Pasaulio studentų orientavimosi sporto varžybas Vengrijoje. Vilniaus universitetui atstovavo sportininkai Gediminas Janušis (MIF) ir Viktoras Staišiūnas (EF).

Pirmą dieną reikėjo įveikti 3000 m distanciją manieže, o kitą dieną vyko 14 km bėgimas aplink Rėkyvos ežerą.

Geriausiai sekėsi G. Janušiui; jis 3000 m įveikė per 9 min 42 s ir užėmė 4 vietą, o 14 km distancijoje fini6avo 17-tas (1 h 7 min 36 s).  V. Staišiūnas 3000 m rungtyje finišavo 10-as rezultatu 10 min 17 s.