Gegužės 13-15 dienomis Rygoje vyko tarptautinis aerobinės gimnastikos turnyras „Riga Open – 2016“. Jame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos bei Baltarusijos aerobinės gimnastikos atstovai.

Lietuvai čempionate atstovavo Vilniaus universiteto rinktinė: Edvinas Navakauskas (FF), Greta Bružytė (MF),  Paulina Launagaitė (EF), Augustė Riklikaitė (GMF), Joana Abramavičiūtė (EF), Ana Koniuchovaitė (GMF), Miglė Rudaitytė (MIF), Akvilė Gustaitė (KF).

VU aerobinės gimnastikos komanda. SSC archyvo nuotr.

Grupinio pratimo rungtyje P. Launagaitė, A. Riklikaitė, A. Koniuchovaitė, M. Rudaitytė ir A. Gustaitė iškovojo trečiąją vietą. Mišraus dvejeto rungtyje G. Bružytė ir E. Navakauskas pasipuošė aukso medaliais.

Už rezultatus dėkojame rinktinės trenerei Teresei Gritėnienei.