Mindaugas Jaras. Asmeninio archyvo nuotr.Gegužės 28 d. Vilniuje vyko kasmetinis  įvairių amžiaus grupių Lietuvos štangos spaudimo be spec. aprangos čempionatas, kuriame sunkius svorius kilnojo MIF studentas, žinomas galiūnų sporto atstovas Mindaugas Jaras. Visus metus šis nepaprastai atsidavęs jėgos sportui atletas ruošėsi pagerinti sau pačiam priklausiantį Lietuvos rekordą - 235 kg.

Šiame čempionate Mindaugas, dalyvaudamas svorio kategorijoje virš 120 kg, varžybas pradėjo nuo 230 kg sveriančios štangos. Nesunkiai įveikęs galingą įrankį atletas antru bandymu paprašė paruošti rekordinį 240 kg svorį. Gausaus žiūrovų būrio bei šio čempionato dalyvių palaikomam sportininkui pakluso ir šis fantastiškas svoris. Trečiu bandymu Mindaugas siekė įveikti dar didesnį svorį - 242.5 kg, bet nepavyko.

Ir eilinį kartą pasiekdamas Lietuvos rekordą Mindaugas tapo absoliučiu šių varžybų nugalėtoju. Be to, šių varžybų metu sportininkui buvo įteiktas elito klasės ženkliukas bei sertifikatas už pasiekimą, kurį Mindaugas buvo įvykdęs praėjusiais metais. Tai pats aukščiausias vardas šioje sporto šakoje, o jam pirmajam Lietuvoje šioje rungtyje ir šioje svorio kategorijoje suteiktas šis garbingas vardas. Mindaugas nežada sustoti ties pasiektais rezultatais: netolimoje ateityje svajoja įveikti 250 kg svorį.