Gegužės 28-29 dienomis net 31 Lietuvos universitetų paplūdimio tinklinio studentų komanda susirinko Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionatą Kaune. Čempionato metu universitetų studentai kovojo ne tik dėl čempiono vardo, bet ir dėl teisės atstovauti savo šaliai liepos 12-25 dienomis vyksiančiose Europos universitetų studentų žaidynėse Kroatijoje.

VU vaikinų komanda - Lukas Každailis (EF) ir Artūr Vasiljev (EF) - pirmoji tapo nugalėtoja ir iškovojo kelialapį į Kroatiją. O merginų finale kovojusį Ievos Dumbauskaitės (KF) ir Urtės Andriukaitytės (TSPMI) dvejetą taip pat lydėjo sėkmė bei kelialapis į žaidynes.

NSTL nuotrauka

Po įtemptų kovų 2016 m. Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio komandų 1-3 vietų rikiuotė atrodo taip:

Merginų grupė

1 vt. Ieva Dumbauskaitė / Urtė Andriukaitytė (VU);

2 vt. Akvilė Kontvainaitė / Oksana Rusnachenko (VDU);

3 vt. Vytenė Vitkauskaitė / Otilija Pajaujytė (LSU).

Vaikinų grupė

1 vt. Lukas Každailis / Artūr Vasiljev (VU);

2 vt. Gilbertas Kerpė / Mindaugas Navickas (LSU);

3 vt. Martynas Blinstrubis / Arnold Stankevič (VGTU).

Studentų varžybas kartu su  Nacionalinės studentų tinklinio lygos prezidentu Jūru Baniu stebėjo ir nugalėtojus sveikino Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Marius Vasiliauskas.