VU Sveikatos ir sporto centras organizuoja 2016 metų geriausių Vilniaus universiteto studentų - sportininkų ir komandų rinkimus.

Tradiciškai, kiekvienais metais, renkamas aukščiausius sporto rezultatus pasiekusių sportininkų dešimtukas ir komandų trejetukas.

Šiems rinkimams kandidatūras gali siūlyti patys sportininkai, jų treneriai ir draugai. Tai padaryti kviečiame iki š.m. lapkričio 14 d. Pagrindinis kriterijus, kuriuo vadovaujamasi – kuo aukštesni pasiekimai olimpinėse žaidynėse, pasaulio, Europos, Lietuvos čempionatuose.

Geriausių Vilniaus universiteto sportininkų dešimtukas ir komandos yra iškilmingai apdovanojami.

Detalesnę informaciją (rinkimų nuostatai, kandidatų formos) rasite čia