Tinklinis merginos Batoro taure

VU merginų tinklinio komanda. Asmeninio archyvo nuotrauka.

Šeštadienį Vilniuje vyko Stepono Batoro taurės merginų tinklinio turnyro finalai. Taurės varžybose dalyvavo 5 komandos. Vilniaus universiteto merginų tinklinio komanda kovojo dėl pirmos vietos.

Prieš tai studentės laimėjo prieš SM Tauras-"CLAIRE"-VTC grupės rungtynėse 2:1, vėliau pusfinalyje įveikė ir Vilniaus kolegiją 2:0. Finale netrūko intrigos, bet po sunkios kovos VU tinklininkėms teko pripažinti SM Tauras-"CLAIRE"-VTC pranašumą 2:1. VU tinklininkės iškovojo 2 vietą.

Vilniaus universiteto komandai atstovauja: Lina Lapėnaitė (KF), Miglė Mazurkevičiūtė (KF), Karolina Laukaitytė (EF),Kotryna Kontautaitė (MF), Justina Vaišnoraitė (MF), Irina Zobnina (MF), Aistė Paškevičiūtė (MF), Gabrielė Užlytė (Filf), Martyna Kačinskaitė (GMF), Indrė Pretkelytė (GMF), ir Ingrida Takinaitė (absolventė), komandos trenerė Gražvilė Gatelienė.

Šį savaitgalį, lapkričio 12-13 dienomis, VU tinklininkės keliaus į Kauną, kur vyks LTF taurės varžybos. Taip pat jau lapkričio 19 dieną prasideda Lietuvos moterų tinklinio čempionatas, o lapkričio 24 dieną - Nacionalinė studentų tinklinio lyga.

Informaciją parengė VU merginų tinklinio komandos narė Miglė Mazurkevičiūtė