sambo2016

VU sambo rinktinė Lietuvos studentų čempionate. Asmeninio archyvo nuotrauka

Lapkričio 5 dieną, Šiauliuose, vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo čempionatas, kuriame nors ir ne stipriausios sudėties, tačiau sėkmingai pasirodė VU sambo rinktinė. Čempionate iškovoti 3 medaliai: 2 sidabro ir 1 bronzos.

Vicečempionais tapo ir sidabro medaliais pasipuošė Teisės fakulteto studentas Jonas Paukštis (100 kg) ir Ekonomikos fakulteto studentė Eglė Kungytė (80 kg).

Trečią vietą iškovojo Matematikos ir informatikos fakultete studijuojantis Manvydas Sokolovas (90 kg).

Po įtemptų kovų tik per plauką nuo pergalės liko Povilas Gruodis (TF) ir Lukas Kisielius (TSPMI), kurie užėmė garbingas penktas vietas. Čempionate taip pat ryžtingai kovėsi ir Gantas Cibas (EF), Mindaugas Skirgaila (FF), Indrius Sirtautas (KF), Anton Gorelik (MF) ir Lukas Tutkus (MIF).