RT tspmi

VU TSPMI merginų krepšinio komanda

Penktadienį vykusiose tarpfakultetinėse krepšinio varžybose triumfavo Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) merginų komanda, kuri įtikinamai laimėjo prieš daugkartines čempiones Ekonomikos fakulteto (EF) merginas rezultatu 82:49 (22:12, 22:8, 21: 12, 17:17).

Ekonomikos fakulteto krepšininkės bejėgiškai bandė apsiginti nuo pasipylusių Lauritos Jurčiūtės, kuri atstovauja „Kibirkšties” moterų krepšinio komandai, taiklių metimų. L. Jurčiūtės metimai vienas po kito skrodė tinklelį, pelniusi net 37 taškus ji tapo naudingiausia varžybų žaidėja. Prie pergalės daug prisidėjo ir Giedrė Ulytė (20 tšk.), Ieva Marija Černiauskaitė (15 tšk.),  Austėja Serbentaitė (10 tšk.), Roberta Tunyla. Ekonomikos fakulteto komandai daugiausia taškų pelnė Grėtė Patumsytė (20 tšk.), Urtė Slavickaitė (12 tšk.), Raimonda Klikūnaitė (8 tšk.), Orinta Mauraitė (5 tšk.), Aistė Strigūnaitė (4 tšk.).

Kovoje dėl trečiosios vietos tarp Medicinos fakulteto (MF) ir Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) atstovių nesulaukėme intrigos. Medicinos fakulteto krepšininkės šventė lengvą pergalę, sutriuškinusios varžoves rezultatu 59:16 (14:5, 12:4, 18:2, 15:5). Medicinos fakulteto komandoje rezultatyviausia buvo Ina Mylko (18 tšk.), Modesta Domeikaitė (15 tšk.), Indrėja Rimdžiūtė (12 tšk.), Aurelija Vaiciukevičiūtė (9 tšk.), Alisa Julija Dulko (5 tšk.). MIF komandoje taškus pelnė Izabelė Vilkinaitė (7 tšk.), Ema Kvietkauskaitė (4 tšk.), Viktorija Paškevičiūtė (3 tšk.), Evelina Juzėnaitė (2 tšk.).

Komandos prizininkės apdovanotos diplomais, medaliais ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Varžybų vyr. teisėja Loreta Berūkštienė