LTF TAURE 2016

Nuotraukos šaltinis - VU tinklinis

Lapkričio 11-13 dienomis Kaune vyko Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) moterų taurė. Trečius metus iš eilės šiose varžybose triumfuoja VU merginos.

VU varžovės buvo „Gargždų SC“, „La Vita Volley“ ir Lietuvos Jaunių Rinktinė. Visos tarpusavio varžybos baigėsi rezultatu 3-0 Vilniaus universiteto naudai.

Vilniaus universiteto komandai atstovauja: Lina Lapėnaitė (KF), Miglė Mazurkevičiūtė (KF), Ieva Dumbauskaitė (KF), Kotryna Kontautaitė (MF), Justina Vaišnoraitė (MF), Irina Zobnina (MF), Elena Drazdauskaitė (TF), Ingrida Kibirkštytė (UKI), Gabrielė Užlytė (FilF), Martyna Kačinskaitė (GMF), Indrė Pretkelytė (GMF) ir Ingrida Takinaitė (absolventė), komandos trenerė Gražvilė Gatelienė.

Ateinantį savaitgalį tinklininkės namuose pradės savo pasirodymą Lietuvos moterų tinklinio čempionate:

2016.11.19/16:00  Vilniaus Universitetas -  Lietuvos jaunių rinktinė

2016.11.20/12:00  Vilniaus Universitetas -  LSU Dekstera

Varžybos vyks VU Sveikatos ir sporto centre (Saulėtekio al.2). Merginos kviečia palaikyti!

Informaciją parengė VU merginų tinklinio komandos narė Miglė Mazurkevičiūtė