RT futbolas EF

VU Ekonomikos fakulteto futbolininkų komanda

Penktadienio pavakarę VU stadione vyko Rektoriaus taurės futbolo varžybų finalas. Spaudžiantis šaltukas neišgąsdino varžybų finalininkų, kurie susirinkusiems sirgaliams dovanojo įvarčių gausa pasižymėjusius finalus.

Kovoje dėl trečios vietos Medicinos fakulteto (MF) ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) akistatoje savo pranašumą įrodė Medicinos fakulteto atstovai, kurie varžovus nugalėjo rezultatu 6:2.

Rektoriaus taurės varžybų finale susitiko Ekonomikos fakulteto (EF) futbolininkai su Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) komanda. Ekonomikos fakulteto (EF) studentai rezultatu 7:3 įveikė varžovus ir keturioliktą kartą tapo Rektoriaus taurės futbolo varžybų čempionais.

2016/2017 m.m. Rektoriaus taurės futbolo varžybų komandų rikiuotė:

1. Ekonomikos fakultetas

2. Matematikos ir informatikos fakultetas